Merhabalar!

Bugün uzun zamandır vakit bulup yapmayı planladığım jean yırtma işlemini gerçekleştirdim. Yırtık jean yapmak için Berksha'dan indirimde görüp sırf bu iş için aldığım kotu kullandım. Zaten Berksha'nın yeni sezonunda da yırtık olarak çıkmış kotlar hep bu tondaydı. Eski kotlarına neden yapmadın diye sorarsınız aslında çok güzel bir nedeni var. Eski kotlarım o kadar bol geliyor ki tam boyfriend jean yapmalık kıvamdalar. Bi anlamda bu kot deneme amaçlı yırtıldı. 

Kot yırtma işi kolay görünsede biraz yoruldum. Bunun için lazım olacaklar: en tırtıklısından zımpara, kör bir makas ve yıprattığınız yerin arka veya ön bacağınıda yıpratmamak için araya koymaya karton. Ben karton bulamadım evde o nedenle kalın kapaklı bir defter kullandım. Şimdilik azcık yırttım. Kombinlerime göre yırtma işlemi artabilir :) Birde çoğu yerden yıprttığım için jean'im giyildikçe güzelleşecek eminim.
Umarım sizde esinlenirsiniz..

Havalarda güzelleştiğinden haftasonu öyle güzel geçiyor ki iki gün kesinlikle yetmiyor. Üzülerek uyku saatinin yaklaştığını görüyorum.
Birde yarın pazartesi çok yoğun birgün ama insan şimdiden yarının sıkıntılarına girmemeli di mi? E o zaman napalım; iş olduğunu düşünmeden huzurla uyuyalım. :)


Sevgiler, İroşima...